Karton Kutu Üretiminin; uygun koşullarda imalatını sağlamak ve tüketiciye ulaşana dek diğer bulaşanlardan korumak üretici olarak bizlerin adına bir gereklilik olduğunun farkındayız.

Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19); tüm sektörler üzerinde etkilerini göstermeye başladı. Dünyanın dört bir yanındaki sağlık otoriteleri ve bilim adamları, durumu kontrol altına almak için çözümler bulmaya çalışırken üreticiler olarak bizlerde durumu yakından izliyoruz.

Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) pandemisi sonrasında; dokunduğumuz, yediğimiz her şeyin hangi aşamalardan geçip bize ulaştığını sorgulamaya başladık.

Dezenfeksiyon En Önemli Gündemimiz.

Bu zor dönemde hijyenin en etkili korunma yöntemi olduğunun bilincinde olan Bi’DünyaKutu ; imalatı tamamlanmış olan ürünlerin dezenfeksiyonunu tamamlayıp Ankara’daki müşterilerimize dezenfekte edilmiş özel araçlarımızla ürünleri teslim ederken, kargo yolu ile ürünlerini göndermiş olduğumuz siz değerli müşterilerimize de ürünleri dezenfekte edip, özel kolilerle gönderiyoruz.

Şeffaflık ve İletişim Önceliğimiz!

Ankara’nın Kutu İmalatında En Büyük Çalışma Alanına Sahip olan Bi’DünyaKutu olarak bizler; Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) sürecinde çalışanlarımızla şeffaflık ve insan sağlığı önceliğinde buluşuyor, uzaktan çalışma imkanı olan Grafik Tasarım, Muhasebe, Müşteri İlişkileri Bölümlerimizle uzaktan çalışarak bu süreci yönetmeye çalışıyoruz. Şirket içinde iletişimi her zamankinden daha fazla önemsiyoruz. Uzaktan çalışmanın mümkün olmadığı bölümlerde ise günlük rutin sağlık kontrollerini aksatmadan yapıyor, maske, kolonya ve dezenfektan konusunda çalışma arkadaşlarımızı sürekli destekliyor, gerekli ekipman ve sosyal mesafe kurallarına uyum için üzerimize düşeni yapıyoruz. Toplum sağlığı için üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Kutu Üretimi Özen İster!

Gıdanın ambalajlanmasının; raf ömrünü uzatmak, uygun koşullarda depolanmasını sağlamak ve gıdaları tüketiciye ulaşana dek diğer bulaşanlardan korumak adına bir gereklilik olduğunun farkındayız. COVID-19 ile alışkanlıkların değiştiği dünyada gıda başta olmak üzere evimize aldığımız bütün ürünlerde çok daha dikkatli davranıyoruz. İlk teması sağladığımız ve ürünümüzü muhafaza eden ambalajların sağlığımız için ne kadar değerli olduğunu anladık. Baklava ve Börek Kutuları, Kuru Pasta ve Ekler Kutuları, Yaş Pasta Kutuları, Çikolata ve Draje Kutuları, Lokum Kutuları, Helva ve Pişmaniye Kutuları, Donut ve Makaron Kutuları, Hamburger Kutuları, Cips Kutuları, Döner Kutuları, Dürüm Kutuları, Pide Kutuları, Lahmacun Kutuları, Makarna Kutuları, Kuruyemiş Kutuları, Bal Kutuları, Propolis Kutuları, Yumurta Kutuları, Kozmetik Kutuları, Islak Mendil Kutuları, Medikal Ürün Kutuları, Bitkisel Ürün Kutuları, Çay Kutuları, Tekstil Kutuları, Çorap ve Çamaşır Kutuları, Gömlek ve T-shirt Kutuları, Oyun Kutuları, Krem Kutuları, Sakız Kutuları, Zeytinyağı Kutuları, Züccaciye Kutuları, Kırtasiye Kutuları, Bijuteri Kutuları, Yedek Parça ve Aksesuar Kutuları, Dezenfektan Kutuları, Kolonya Kutuları, Maske Kutuları, yani kutuya girebilecek tüm ürünler ve ürünleri koruyan, marka değerini atrıran, ürünü pazarlayan, mutlu eden ürün kutuları da gösterilen özeni hak ediyor.

Vücudu korumak için bağışıklığı güçlü tutmak ne kadar önemliyse ürünü korumak için de ambalajın o denli önemli olduğunu düşünen Bi’DünyaKutu; bu süreçte ve bundan sonra bütün ürün gamını gıda ambalajı titizliğinde üretip sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir